אינסטלטור 24 שעות ביממה ועיצוב פנים והקשר שבינהם…

אינסטלציה היא לא רק פתיחת סתימה בברז המטבח או בשירותים, מדובר במקצוע שהוא מעבר, מקצוע שדורש חשיבה יצירתית, חוש טכני מפותח לתכנון ופתרון בעיות ובתוספת של ידיים חזקות ונחושות שמתגברות על כל תקלה. עולם האינסטלציה כיום התפתח והוא קשור היום ליוזמות בנייה חדשות בכפיפות לאדריכלים וקבלני בניין גדולים במתן מענה מקצועי, תחום שבעבר אף אינסטלטור לא ביצע. להיות אינסטלטור 24 שעות מסביב לשעון דורש אדם בעל סבלנות ויחסי אנוש מעולים כי לא כל אחד רוצה להתעורר באמצע הלילה ולתקן נזילה מדוד שמש על הגג. זהו מקצוע שדורש מחויבות ואחריות לפתירת בעיות אינסטלציה 24 שעות שבעה ימים בשבוע, גם אם זה באמצע הלילה.

אינסטלטור 24 שעות

כפי שכבר הוזכר וטוב לתת עליו את הדעת בהרחבה הוא שמקצוע השרברבות כיום הוא משהו כבר יותר מורכב ממה שהיה פעם. מדובר במשלח יד שעבר מטמורפוזה רצינית במהלך השנים האחרונות, שהופך ונהיה חלק בלתי נפרד בעת שיפוץ ועיצוב בית מחדש או בבניית בית חדש ולא רק כדבר אגבי וחסר התייחסות כמו פעם. מעצב הפנים והאינסטלטור מחוייבים בשיתוף פעולה הדדי, בקביעת הגדרות מדוייקות של רשת המים והביוב של הבית לצד תכנון ומיקום הצנרת והברזים ברחבי הבית, זאת על מנת להשביע את רצון הדיירים שהיום יותר מתמיד יודעים בדיוק כיצד הבית צריך להראות, לא מתפשרים ונחרצים בדעתם ועם זה אי אפשר להתווכח.

להיות אינסטלטור 24 שעות זה מקצוע מחייב

להיות אינסטלטור 24 שעות מחייב לדעת ולהתמודד עם בעיות שונות ברשת המים והביוב ולכן צריך תמיד להמשיך ולהתמקצע בתחום. קיימות שתי דרכים עיקריות לכך והן:

  • השתלמויות שונות הניתנות דרך מכללות שונות – אפשר להרחיב את הלימודים ללימודי מערכות השקייה, קבלנות אינסטלציה ואף תיקוני גבס ושיפוצים בעקבות איתור נזילת מים.
  • להשתלב בתוך צוות קיים ומתוך העבודה ללמוד דברים חשובים וחדשים – אומרים, "אין חכם כבעל ניסיון" השתלבות בצוות בעל וותק וניסיון יכול להועיל בדרכים מפתיעות ובלימוד שיטות נוספות ומקוריות לטיפול בבעיות שונות בתחום.

על אינסטלטור שעובד 24 שעות ביממה כדאי גם לדעת להתקין מערכות מים וביוב בבתים חדשים ולדעת כיצד בנויה רשת המים והביוב הישנה, כל זאת על מנת שאיתור ופתרון תקלות יהיה קל ומהיר. כל אחד יודע שבעיה של נזילה לעיתים גוררת אחריה פירוק מאסיבי של מרצפות או חורים בקירות רק על מנת לאתר את הנזילה, שרברב מקצועי יבצע את העבודה בפחות נזק מאחד אחר שרק לאחרונה סיים לימודים ולא הספיק להתמקצע בתחום. לכן כאינסטלטור קיימת חשיבות עליונה להיות מעודכן כל הזמן בחידושים והמצאות בתחום.

השם אינסטלטור 24 שעות – כן קובע

אפשרויות העבודה כיום עבור אינסטלטור הן רבות ומגוונות. ניתן לעבוד מול גופים ציבוריים בבניית מערכות השקייה או בחברות פרטיות בתכנון רשת הביוב של מפעל, דרך המאפשרת להעשיר את הידע גם למערכות מים סביבתיות ולא רק פרטיות וזה לכשעצמו בונוס גדול מאד, אך חשוב יותר שאם בוחרים להיות אינסטלטור 24 שעות ביממה מחוייבים לשרות הזה, אנשים בעת מצוקה יחפשו את הצורך הזה ואם הוא רק על הנייר ולא אמיתי אנשים יאבדו אמון מה שלא טוב לעסקים כלל וכלל. לאור המצב היום בשוק שבו קיים מחסור משווע לאינסטלטורים 24 שעות כדאי ואפילו רצוי לתת את המענה הזה כי מבחינה סטטיסטית הסיכויים לצאת באופן דחוף לעבודה הוא קלוש ובשביל פעם או פעמיים שזה עלול לקרות כדאי לקחת את הסיכון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>