התאמת ריהוט גן לשאר עיצוב הבית

עם השנים, המודעות לעיצוב הבית, הלכה וגדלה אצל כל אחד ואחת מאיתנו. אם בעבר, היינו מוכנים להסתפק בעיצוב הכי טוב שאנחנו יכולים לייצר, הרי שכיום שכירת שרותי מעצב פנים, היא כה נגישה ובמרחק שיחת טלפון אחת. אין ספק כי אכן מדובר בשרות שעולה כסף ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו שרות זה, אך כאשר רוצים להשיג את הנוחות המרבית ביותר לצד העיצוב הטוב ביותר, הסתייעות במעצבי פנים, הינו דבר הכרחי. בשורות הבאות, נדבר על כמה קווי עיצוב שונים בתוך הבית ומחוצה לו (מרפסת, גינה וכדומה).

 

טרם נתחיל ונתייחס אל העיצוב עצמו, הבה נגדיר מספר כללי יסוד;

כלל ראשון – בחרו את מעצב הפנים אשר עם עבודותיו הקדומות, אתם מוצאים את עצמכם מתחברים במיוחד.

כלל שני – הגדירו את התקציב העומד לרשות מטרה זו והקפידו על שמירתו או לפחות לא לעבור אותו יותר מדיי.

כלל שלישי ואחרון – היו מוכנים ופתוחים לשינויים מתוך הידיעה כי שמתם עצמכם בידי המומחים ולעיתים, שינויי עיצוב מצריכים התרגלות.

 

מתאימים את העיצוב

משמרים את הקיים; על מנת שלא למצוא את עצמכם באמצע הרפתקה כספית גבוהה מדיי, נסו לעשות שימוש במה שכבר קיים בבית. עלות חידוש רהיט, לרוב תהייה נמוכה מרכישת רהיט חדש. זכרו, כלל פריטי הריהוט הכוללים ספות, ארונות, חפצי נוי, ריהוט גן ועוד, אמורים להשתלב בטבעיות בבית ולא להיות יוצאים מן הכלל.

חושבים על הכל; במידה ואין אתם מסתייעים עם איש מקצוע, הקפידו לחשוב על התמונה המלאה. לא ניתן לשפץ או לעצב רק חלק מהבית ולצפות כי היתר ייפול למקומו ויסתדר בהתאם. במידה ויש לכם גינה, מרפסת או גג, שלבו אותם בתוכניות העיצוב שלכם מראש.

חושבים על הנוחות שלכם; כאשר נכנסים אל תקופות כמו תקופת שיפוץ וכמובן תקופת עיצוב הבית, כדי לשמור על הנוחות המקסימלית שלכם ושל בני ביתכם, הקפידו להתכונן מראש ולקבל באהבה את התקופה הלא פשוטה בה אין אתם יכולים להגיע הבייתה מהעבודה, להיכנס את דלתות הבית ופשוט להתיישב מול הטלוויזיה. תקופת עיצוב הבית, אינה תקופה פשוטה אך עם הכנה מראש, היא יכולה להיות נעימה ואף מרגשת.

לסיכום, בין אם מדובר בעיצוב חלל הבית הפנימי, לבין אם מדובר ברכישת ריהוט וחפצי נוי שונים, כגון ריהוט גן וכדומה, הקפידו לזכור כי הקו העיצובי חייב ומוטב כי ישמר לאורך כל הדרך. דמיינו את התוצאה הסופית והקפידו לעשות ככל הניתן על מנת להגשימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>