עיצוב חדר השינה

טפטים בחדר שינה, צבעים מרעננים, וילונות, מצעים. כל אלו רק חלק מהאלמנטים שאנו יכולים להוסיף לחדר השינה שלנו כדי להוסיף לו עיצוב ללא מאמץ גדול. חלל חדר השינה שלנו הוא חשוב מאד בבית ולמרות שרבים חושבים שהם בקושי נמצאים בו יש לזכור כי זהו המקום שמפריד בין החלק הפעיל של היום לבין המנוחה ולכן יש להתייחס לחלל בכבוד רב. העיצוב של חדר השינה חשוב גם לתחושת הנוחות במקום וגם ליכולת שלנו להירגע כשאנו נמצאים בו. ההשקעה בעיצוב חדר השינה היא תמיד השקעה משתלמת אשר באה בסופו של דבר לביטוי בתחושה האישית שלנו, ברעננות ובהשפעה על השינה.

אלו אמצעים יש לעיצוב חדר השינה

עיצוב חדר השינה יכול להיות משימה פשוטה מאד אם רק תחליטו בכך. נכון שאפשר לבצע שינויים מרחיקי לכת כמו למשל החלפת רהיטים וצביעה, אך גם אמצעים פשוטים יותר יעשו שינוי גדול בחדר כמו למשל:

  • טפטיםטפטים בחדר שינה יכולים להעניק לחדר השינה מראה חדש לחלוטין בלי להיכנס לפעולות מסובכות.
  • וילונות – וילונות בחדר השינה יכולים לשנות את כל האווירה של החדר ובנוסף לכך הם יכולים להיות שכבת בידוד נוספת מהחום/ קור, למנוע מאור חזק לחדור לחדר ולתת תחושה של אינטימיות.
  • מצעים – אף על פי שמצעים הם חלק מהמיטה והם לא פריט שניתן לוותר עליו, ההחלטה אלו מצעים להניח על המיטה תשנה את המראה של החלל ותשפיע בסופו של דבר גם על איכות השינה.

כיצד מניחים טפטים בחדר שינה?

אם גם אתם רוצים ליהנות ממראה של חדר מעוצב, אתם יכולים לשלב טפטים על קירות וארונות חדר השינה. היתרון הגדול ביותר של הטפט הוא שקל להניח אותו והוא לא דורש שינוי של החלל, אוורור (כמו לאחר צביעה) ונוסף ליתרון בולט זה הוא מציע שינוי גדול בזמן קצר ונוחות בניקיון החדר. הטפטים יכולים להשתלב על הקירות, לאורך קיר מלא או חלקי והם מתאימים מאד גם לצורך חידוש וריענון הארונות. גם שילוב של טפט כדוגמה על הקיר (כלומר כאלמנט עיצובי שלא מונח לכל אורך הקיר) יכול להעניק תחושה חדשה ומעוצבת לחלל.

כמה מסובך לשים טפטים

טפטים בחדר השינה הם פתרון מושלם לכל מי שרוצה ליהנות מחדר מעוצב. היום אנו יכולים לראות כי ישנם סוגים רבים של טפטים ואלו מתבטאים בשלל דוגמאות ובטקסטורות שונות (כלומר לא כל הטפטים חלקים ומבריקים ואפשר למצוא גם טפטים במאט ואף שמציעים דוגמאות בתלת מימד). הנחת הטפטים אינה מורכבת ותוך מספר דקות אפשר לתת לחלל מראה חדש ומרענן. לפני ששמים את הטפט בחדר השינה מומלץ לנקות מעט את הקיר (עם סמרטוט לח) ולאחר מכן אפשר להכין את הטפט ולהניח אותו בכל מקום על הקיר או הארון ללא צורך בהמתנה לזמן ייבוש או לעשות לאוורר את החדר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>